aktuální sportovní výsledky

Volejbal Svět - výsledky Přátelské zápasy klubů 2017 online

Přátelské zápasy klubů
Loading ...
results
SA÷12¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷8SLmXqvi¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷6BbdL6Gd¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_8SLmXqvi¬ZJ÷2¬ZL÷/volejbal/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷05Svět 004......0300000000169000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷4EdQDERo¬AD÷1507068000¬ADE÷1507068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UPCN¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UPC¬AE÷UPCN¬WU÷upcn-voley-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷21¬WN÷DOL¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷11¬BH÷21¬BJ÷25¬AN÷n¬~AA÷29IskVlo¬AD÷1507039200¬ADE÷1507039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos¬WU÷olympiakos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷NIC¬AF÷Omonia¬WV÷nicosia¬AH÷0¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷20¬AN÷n¬~AA÷tKaauBNk¬AD÷1506848400¬ADE÷1506848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK¬WU÷paok¬AG÷1¬BA÷16¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷21¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷Uqdeti8q¬AD÷1506846600¬ADE÷1506846600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cherno More¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cherno More¬WU÷cherno-more¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬WN÷MAR¬AF÷Marek Dupnitsa¬WV÷marek-dupnitsa¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷26¬AN÷n¬~AA÷Kt79idP0¬AD÷1506674700¬ADE÷1506674700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paris¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paris¬WU÷paris¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷20¬BI÷15¬WN÷PLE¬AF÷Plessis Robinson¬WV÷plessis-robinson¬AH÷2¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷25¬BJ÷10¬AN÷n¬~AA÷dxX1N7Hj¬AD÷1506643200¬ADE÷1506643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Personal Bolivar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬WV÷sada-cruzeiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷25¬WM÷DRE¬AE÷Personal Bolivar¬WU÷personal-bolivar¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷21¬AN÷n¬~AA÷IoYcOm2p¬AD÷1506636000¬ADE÷1506636000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ciudad¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIU¬AE÷Ciudad¬WU÷ciudad¬AG÷0¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷18¬WN÷SESC¬AF÷SESC-RJ¬WV÷sesc-volei-rj¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~AA÷IuuLlv7r¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warszawska¬WV÷onico-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬BJ÷16¬WM÷GKS¬AE÷GKS Katowice¬WU÷gks-katowice¬AG÷2¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷15¬BI÷14¬AN÷n¬~AA÷C2vPmbMl¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebur¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebur¬WU÷hebur¬AG÷0¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷19¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofie¬WV÷cska-sofie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~AA÷tKmggKbR¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Padova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Padova¬WU÷padova¬AG÷1¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷THU¬AF÷JT Thunders¬WV÷jt-thunders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷beblf0qL¬AD÷1506254400¬ADE÷1506254400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bukurešť¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steaua Bukurešť¬WU÷steaua-bukurest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷18¬BI÷15¬WN÷LEV¬AF÷Levski Sofie¬WV÷levski-sofie¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷25¬BJ÷10¬AN÷n¬~AA÷K4apetUE¬AD÷1506250800¬ADE÷1506250800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzebski¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzebski¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷BER¬AF÷BR Volleys¬WV÷scc-berlin¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷Qey5Sv4O¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bgu Bate Borisov¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BGU¬AE÷Bgu Bate Borisov¬WU÷bgu-bate-borisov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷ALT¬AF÷Altai¬WV÷altai¬AH÷2¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷21¬BJ÷9¬AN÷n¬~AA÷K6dpxZnt¬AD÷1506076200¬ADE÷1506076200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zlín¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TES¬AE÷Zlín¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SPA¬AF÷Myjava¬WV÷myjava¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷8YFvHkHU¬AD÷1506067200¬ADE÷1506067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waldviertel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waldviertel¬WU÷waldviertel¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷BAN¬AF÷Ostrava¬WV÷ostrava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬AN÷n¬~
12
1508836731
87
fixtures
12
1508836731
0

Evropa
Sev. a Stř. Amerika
Austrálie a Oceánie
Svět