aktuální sportovní výsledky

USL Championship 2019 výsledky - fotbal USA

USL Championship
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SQtPbKOD¬ZD÷p¬ZE÷SdsGw3He¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0010000000183000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷t43RO6x4¬AD÷1563411600¬ADE÷1563411600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563421975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷hlliqDF7¬WU÷el-paso-locomotive¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷6ixZ7dh8¬WV÷san-antonio-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷Kf2VNQiA¬AD÷1563411600¬ADE÷1563411600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563418674¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷pryw7G7E¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷OSGaklxs¬WV÷reno-1868¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷Yw0JQS7i¬AD÷1563409800¬ADE÷1563409800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563417177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷ldizmeGr¬WU÷memphis-901¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷IVevnFVl¬WV÷nashville-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷CUbNPnNc¬AD÷1563408000¬ADE÷1563408000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swope Park¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563415257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWO¬AE÷Swope Park¬JA÷dMfroZpe¬WU÷swope-park-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷vopmpg01¬WV÷hartford-athletic¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷WYLz2qVj¬AD÷1563404400¬ADE÷1563404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563411594¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷4OF3hHhL¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷nm58iy8R¬WV÷loudoun-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WAJQkFhe¬AD÷1563127200¬ADE÷1563127200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Fury¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563134101¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Fury¬JA÷dAYbWrko¬WU÷ottawa-fury¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷bFCseSRo¬WV÷louisville-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0jV4757T¬AD÷1563073200¬ADE÷1563073200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563080351¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷rJU8WZV1¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷KzEieJ82¬WV÷portland¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MaW08ohN¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fresno¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563078500¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷A5W0Ye1k¬WU÷fresno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷4SV4XFGe¬WV÷new-mexico¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MP1dBm84¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563071640¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷dvlEs0v3¬WU÷austin-bold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC¬JB÷v3wJtKg9¬WV÷orange-county-sc¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8MchCThb¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563071448¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising¬JB÷rypArtPd¬WV÷phoenix-rising¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷UXeSJdnd¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Qc8mD9wh¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563069537¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷Y52JLIHq¬WU÷birmingham-legion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NCA¬AF÷North Carolina¬JB÷jscOKxXk¬WV÷north-carolina-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Gn10A7NA¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Springs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563069537¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷IgxNuv9F¬WU÷colorado-springs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Roughnecks¬JB÷CUjQvbOL¬WV÷tulsa-roughnecks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EJvVfSNN¬AD÷1563058800¬ADE÷1563058800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563066001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷hnenNAyi¬WU÷charlotte-independence¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STL¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷dKLSV2ui¬WV÷st-louis-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷n79qEkOo¬AD÷1563058800¬ADE÷1563058800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563066019¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷xzHmRvfM¬WU÷pittsburgh¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷WdGiQb9S¬WV÷tampa-bay¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷drUZgnwU¬AD÷1563051600¬ADE÷1563051600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Athletic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563058881¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷4pPzUtA3¬WV÷indy-eleven¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic¬JA÷zBKWUMfc¬WU÷hartford-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷IVHW2PFp¬AD÷1563051600¬ADE÷1563051600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563058613¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls 2¬JA÷bRCefwO8¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷hlCagcwF¬WV÷atlanta-united¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fw049RxH¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Monarchs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562989969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Monarchs¬JA÷jLkUwIwS¬WU÷real-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷d2SdZynq¬WV÷tacoma-defiance¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
331
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SQtPbKOD¬ZD÷p¬ZE÷SdsGw3He¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0010000000183000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2JizNp7G¬AD÷1563589800¬ADE÷1563589800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷2JF3l8im¬WU÷phoenix-rising¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷dtF7mS6g¬WV÷austin-bold¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+","IO":0}]}¬AN÷n¬~AA÷S0yFF2aj¬AD÷1563656400¬ADE÷1563656400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic¬JA÷2Xfx376t¬WU÷hartford-athletic¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷dfft2RLn¬WV÷charleston¬AN÷n¬~AA÷8GfrLOyT¬AD÷1563663600¬ADE÷1563663600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷Wb7KpQjC¬WU÷indy-eleven¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷0YBOqp6I¬WV÷loudoun-united¬AN÷n¬~AA÷EgevM4MM¬AD÷1563663600¬ADE÷1563663600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷AqJBnnMa¬WU÷louisville-city¬WN÷BET¬AF÷Bethlehem¬JB÷h88Go6y6¬WV÷bethlehem-steel-fc¬AN÷n¬~AA÷QXIUlZ71¬AD÷1563663600¬ADE÷1563663600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Fury¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Fury¬JA÷x6Bofnsh¬WU÷ottawa-fury¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬JB÷6uGkg6db¬WV÷swope-park-rangers¬AN÷n¬~AA÷YcS4xQ63¬AD÷1563663600¬ADE÷1563663600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NCA¬AF÷North Carolina¬JB÷M1u6dNkO¬WV÷north-carolina-fc¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷vwj1c3zI¬WU÷pittsburgh¬AN÷n¬~AA÷APtAGrpp¬AD÷1563665400¬ADE÷1563665400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷vPASr4LO¬WU÷tampa-bay¬WN÷STL¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷tUlB7mbP¬WV÷st-louis-fc¬AN÷n¬~AA÷6izJEMEd¬AD÷1563667200¬ADE÷1563667200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷zogp1oyg¬WU÷birmingham-legion¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷hMmk05ja¬WV÷atlanta-united¬AN÷n¬~AA÷0CvsJy6r¬AD÷1563667200¬ADE÷1563667200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Springs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OCE¬AF÷Oklahoma City Energy¬JB÷Kd7WCrz5¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷QZ7SDOKb¬WU÷colorado-springs¬AN÷n¬~AA÷KfO0w6ic¬AD÷1563669000¬ADE÷1563669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷WCngaP55¬WU÷memphis-901¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls 2¬JB÷QZocbqLB¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+","IO":0}]}¬AN÷n¬~AA÷GMH9ypM9¬AD÷1563669000¬ADE÷1563669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷0hvAes5U¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷jHFFGQzt¬WV÷sacramento-republic¬AN÷n¬~AA÷fDGDz4yG¬AD÷1563672600¬ADE÷1563672600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷U7EJFpjn¬WU÷el-paso-locomotive¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷CW3OE45h¬WV÷real-monarchs¬AN÷n¬~AA÷v3woIeLl¬AD÷1563674400¬ADE÷1563674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷bm6zC2kB¬WU÷los-angeles¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷GO0uBM4H¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷zVWgGZk1¬AD÷1563674400¬ADE÷1563674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷OUkF4Kso¬WU÷orange-county-sc¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷QZTcT3Ko¬WV÷san-antonio-fc¬AN÷n¬~AA÷MRSkHFze¬AD÷1563676200¬ADE÷1563676200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷fFaqAtKN¬WU÷fresno¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷lxam90ZT¬WV÷portland¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+","IO":0}]}¬AN÷n¬~AA÷KMAbEezK¬AD÷1563998400¬ADE÷1563998400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷tWNQMJ3T¬WU÷orange-county-sc¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷WAsoIwCp¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷UiWcFg57¬AD÷1564011000¬ADE÷1564011000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷4QS1SNZi¬WU÷atlanta-united¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷YaX5Rskb¬WV÷charlotte-independence¬AN÷n¬~AA÷8rV1EDKD¬AD÷1564014600¬ADE÷1564014600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Roughnecks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬JA÷CjW9Q144¬WU÷tulsa-roughnecks¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷fFLEPLJA¬WV÷los-angeles¬AN÷n¬~AA÷EqA2DFkQ¬AD÷1564020000¬ADE÷1564020000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷A1tkHcRj¬WU÷tacoma-defiance¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷O4UWus4i¬WV÷las-vegas-lights¬AN÷n¬~AA÷tWBfFyLD¬AD÷1564023600¬ADE÷1564023600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷8IPIOuZG¬WU÷sacramento-republic¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷2uPMNalN¬WV÷new-mexico¬AN÷n¬~
280

Austrálie a Oceánie