aktuální sportovní výsledky

MLS 2019 výsledky - fotbal USA

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4jd03Ayf¬AD÷1553394600¬ADE÷1553394600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553401968¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷U5eeN8Qt¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷ttaaMSum¬WV÷real-salt-lake¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jmhd4jMm¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391585¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷YZ9PSU2J¬WU÷new-york-red-bulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷CQ8TRlIP¬WV÷orlando-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6FGP9CbQ¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷8YyXMvF0¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷MytyMbU6¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8O2i5W6s¬AD÷1553377500¬ADE÷1553377500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553384827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷GbuuLIqD¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷fkvqKxaJ¬WV÷colorado-rapids¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xtCLAhqK¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552877923¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷nJmOO0pl¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Q9nSNKaf¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SnlrKTW3¬AD÷1552865400¬ADE÷1552865400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552872738¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷82PoOm8r¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷2POkN7Nl¬WV÷new-england-revolution¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bkDHBYTD¬AD÷1552863600¬ADE÷1552863600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552871414¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷xp2hUMMQ¬WU÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vglKPtVs¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷659JHzB5¬AD÷1552856400¬ADE÷1552856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552864506¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷CdcvY3K9¬WV÷portland-timbers¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷fL2ZYq53¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷dpZYnkiD¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552856239¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷tI8qWrhE¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷fLCmV27K¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷pAVUmVy7¬AD÷1552789800¬ADE÷1552789800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552797105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷lOLc8u07¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷SEK17aFD¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷jmWQlBM0¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷hdSlA1Vf¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷WnRh9Lp1¬WV÷real-salt-lake¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AwvEM7eb¬AD÷1552766400¬ADE÷1552766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552774022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷riSj70U5¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷MsRf6KqC¬WV÷montreal-impact¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SEAFIGea¬AD÷1552764600¬ADE÷1552764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552772998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷2RFmBtDd¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷GU3VZPkc¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷GGvANmth¬AD÷1552762800¬ADE÷1552762800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552770148¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷0Sxn8tFa¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷nPYs9Mag¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷CdXMki7f¬AD÷1552759200¬ADE÷1552759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552766399¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷0lAsCN0r¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷bZSpBsGl¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷fLxIjXil¬AD÷1552755600¬ADE÷1552755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552762826¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷t0c9UVG9¬WU÷chicago-fire¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KjdDTkWF¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~~
1
1553413105
39
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bDe42Uj0¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷2em8K6Aa¬WV÷fc-cincinnati¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷O4l4Lneg¬WU÷new-england-revolution¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours.","IO":0},{"BU":"\/bookmaker\/45\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","IO":21,"BN":"Chance","BI":45},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","IO":63,"BN":"Tipsport","BI":49}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lUxILRA4¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷U7Qb5vaI¬WU÷toronto-fc¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷8bP24bEO¬WV÷new-york-city¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4f81l66¬AD÷1553965200¬ADE÷1553965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷WUiCJQP5¬WU÷chicago-fire¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷ALjGIpuC¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IFB508LC¬AD÷1553968800¬ADE÷1553968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷hptLH4fI¬WU÷new-england-revolution¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷6mpPGO9O¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷65XMKoQA¬AD÷1553972400¬ADE÷1553972400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷A33oTsiP¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷nPfDO1at¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d6A9aSzJ¬AD÷1553974200¬ADE÷1553974200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷MaKYzSft¬WV÷los-angeles-fc¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷KjY6u8nP¬WU÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A9biOBDJ¬AD÷1553988600¬ADE÷1553988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷lMjVZoAn¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷SCkZY5Ph¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OC2eNVSP¬AD÷1553988600¬ADE÷1553988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷MZlwYPva¬WU÷columbus-crew¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷zwgsXqf5¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UguOIkys¬AD÷1553994000¬ADE÷1553994000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1rnW39B¬WU÷colorado-rapids¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷dhsjVNOH¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8pvSH9jm¬AD÷1553994000¬ADE÷1553994000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷QRofUsvO¬WU÷real-salt-lake¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷4IpbT1gU¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pdWQJ5uH¬AD÷1553997600¬ADE÷1553997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷tnfHNLEn¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KxgLMuUh¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKrWGT5g¬AD÷1554071400¬ADE÷1554071400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷UuC4loPu¬WU÷orlando-city¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷tGF8m5vn¬WV÷dc-united¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAszGmLa¬AD÷1554080400¬ADE÷1554080400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷zwFCnPgh¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷ETDGoq9b¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xhff2wAq¬AD÷1554516000¬ADE÷1554516000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷xEmQLaqa¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷G4nUKJb5¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jebb1cPk¬AD÷1554570000¬ADE÷1554570000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷ARoYJwEB¬WU÷new-york-city¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷M1kxJcTH¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZWvF7z6¬AD÷1554577200¬ADE÷1554577200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷W48Lp3O4¬WU÷dc-united¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Ae7PqNwB¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YJm30Hvd¬AD÷1554577200¬ADE÷1554577200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷tj2A0kDj¬WV÷chicago-fire¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷2a361Vcp¬WU÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1
1553413105
369

Austrálie a Oceánie