aktuální sportovní výsledky

MLS 2018 výsledky - fotbal USA

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AJVrtZy5¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷G8ISBLef¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷OYHWAuB0¬WV÷fc-dallas¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KUxWryhn¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷82e1e0BD¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷pKvpKqlE¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷tvvSqHxt¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷zkcgcMt1¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷UBdcdtd7¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷OMZnugiB¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷2PGzAaQ6¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷pl6u9JuD¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷GGCLOX6U¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷fukoarCl¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷x4vjb2Rf¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dzYfwXLN¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷jocVVtmQ¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷WvubR0es¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4t9HPDiO¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷ltNDHjSF¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Gljs0Odr¬WV÷orlando-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l4szre7h¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OAwlJ33K¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷IXxhINIQ¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷IqZjvD6H¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷biAq8weJ¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷CfbRWMXJ¬WV÷los-angeles-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SftvsFMb¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷fgUJDsRs¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷xIJOC1tl¬WV÷atlanta-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xnkhxiyU¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷4hw6PvQg¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AVw2QKAm¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CdJzhxZa¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000243000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pELVj46p¬AD÷1541982600¬ADE÷1541982600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷bkB2TdNb¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷tE07SGx5¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8nHXrCEq¬AD÷1541975400¬ADE÷1541975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷r9NAsp0J¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷nslijx4J¬WV÷new-york-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷O4KZkOLj¬AD÷1541966400¬ADE÷1541966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷hl4BRzhB¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷nB3FQf7H¬WV÷real-salt-lake¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷Q9bIE7bi¬AD÷1541734200¬ADE÷1541734200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OzRr9Syp¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷tCLm8nij¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷vFgb9CMB¬AD÷1541386800¬ADE÷1541386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷nBspBF7U¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷CY8jWbwt¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷WQP5mh6S¬AD÷1541377800¬ADE÷1541377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷zqK2q6V6¬WU÷new-york-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷U5J6rQpD¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷I5h28WyI¬AD÷1541370600¬ADE÷1541370600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷jP7fVIhn¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KbCbUx8h¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dj4gAh75¬AD÷1541361600¬ADE÷1541361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷vovxDywI¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷Y7wtCehO¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jPRJWjzo¬AD÷1541127600¬ADE÷1541127600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷4ST6St0H¬WU÷los-angeles-fc¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷rJSAR0FN¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷0f9AgEsb¬AD÷1541116800¬ADE÷1541116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷DC United¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷CYjYr2pb¬WU÷dc-united¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷jPkxrMa4¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷StB2ezDo¬AD÷1541035800¬ADE÷1541035800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷0fNFQKUT¬WU÷fc-dallas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷239sMvwo¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6X96ffSi¬AD÷1541026800¬ADE÷1541026800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷U91TqrVi¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷G6cPpOFo¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~
1
1542767927
404
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CdJzhxZa¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000243000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tWDjgFq4¬AD÷1543183200¬ADE÷1543183200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷QB7XOxep¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷Ms3CTInT¬WU÷atlanta-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours.","IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkmbWWKg¬AD÷1543192200¬ADE÷1543192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EDw4lH7d¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SGRoD0pc¬WU÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AaW7MpUo.png?bookmaker=[16,45,46,49,414]","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours.","IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Of3ehZbA¬AD÷1543537800¬ADE÷1543537800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷426yOdAj¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷I5fJntmi¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Chi2Vjz0¬AD÷1543545000¬ADE÷1543545000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷tKVkCKa3¬WV÷portland-timbers¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷OrLfBvF9¬WU÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1542767927
4

Austrálie a Oceánie